Regulamin

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma

            F.H.U.P TiEm-SET

          Mateusz Zawisza

          Siedliska Sławęcińskie 57

          38-242 Skołyszyn

          NIP 685-217-41-14

          www.BetoPlast.pl

   

 1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,
  - e-mail:
  - telefonicznie
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 2. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 3. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 4. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 6. Firma  zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
 7. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 8. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 10 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
 9. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
 10. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT) . W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie danych do faktury VAT
 11. Na wszystkie reklamowane produkty , przyznawana jest 12-miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową.

 12. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  - przy odbiorze przesyłki,
  - przelewem (przedpłatą).
 13. Podczas dokonywania przedpłaty:
  - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
   
 14. BS BIECZ O/JASŁO nr rachunku: .10 8627 1011 2001 0034 9499 0001
  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło "Zamówienie internetowe".
  - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie
 15. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
 16. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 17. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 694 144 994 od 9.00-15.00
 18. Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

Do każdego zakupionego towaru należy doliczyć koszt transportu, który podany jest zawsze na stronie danego produktu

Koszty transportu na sklepie podane są dla jednej sztuki, przy większej ilości kupionych

przedmiotów koszt transportu może ulec zmianie.

-Nie wysyłamy towaru na podstawie potwierdzenia przelewu, dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym!!! .

 

-            - Na wpłatę oczekujemy do 5 dni roboczych od dnia zakupu . Brak wpłaty w ciągu tego okresu powoduje anulowanie zamówienia .

Jest możliwość odbioru osobistego towaru pod adresem firmy.

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.Wysyłamy towar za pobraniem lub po zaksięgowaniu wpłaty na konto.

-

            Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub własnym transportem

    KLIENT MA PRAWO  SPRAWDZIĆ DOSTARCZONY  TOWAR W OBECNOŚCI KURIERA .W PRZYPADKU STWIERDZENIA USZKODZEŃ NALEŻY SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ USZKODZENIA ,CO UMOŻLIWI DOCHODZENIE  ZWROTU STRAT Z TYTUŁU UBEZPIECZENIA PRZESYŁKI.

 

Nie odpowiadamy za opóźnienia firm dostawczych.

W przypadku nieodebrania paczki wynikającej z winy kupującego, kupujący ponosi koszt wysyłki.

Informacje o przesyłce podajemy na podstawie imienia i nazwiska do wysyłki.

 

Odstąpienie od umowy

Kupujący posiada prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. Poz. 827. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu, w miarę możliwości Towar powinien być opakowany w oryginalne opakowanie. Towar powinien być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami oraz dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i nieuszkodzony. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Koszty zwrotu towaru pokrywa kupujący. Uczestnictwo oraz zakup na sklepie internetowym wiąże się z akceptacją wszystkich powyższych warunków.

              Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy poinformuj Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną                                              Wzór odstąpienia od umowy dostępny jest na stronie internetowej www.betoplast.pl.

              Nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez przedsiębiorcę oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy użytkowania  Sprzedawca będzie miał możliwość odroczenia terminu zwrotu płatności do czasu otrzymania i oceny stanu towaru. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu.

 

Warunki Reklamacji

Przed odbiorem przesyłka powinna być sprawdzona, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 694 144 994

*      Prześlij do nas na e-mail betoplast@interia.pl  Oświadczenie Wzór Reklamacji  na stronie Betoplast.pl, w którym opiszesz powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Do oświadczenia należy dołączyć zdjęcia potwierdzające stan reklamowanego produktu. Reklamowany produkt należy odesłać na adres: F.H.U.P TiEm-SET Mateusz Zawisza Siedliska Sławęcińskie 57 38-242 Skołyszyn  Reklamacje bez ww. protokołu uszkodzenia nie będą rozpatrywane!!!!

*      W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: obniżenie ceny towaru, zwrot pieniędzy, naprawę reklamowanego produktu lub przesłanie nowego egzemplarza produktu. Uprawnienia Klienta będącego konsumentem regulują przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 o Prawach Konsumenta. Uczestnictwo w aukcji wiąże się z akceptacją wszystkich powyższych warunków.

*      Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.)   nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

*      Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte w produkcie nie zużytym, powstałe z winy producenta.

*       Reklamacji nie podlegają:

*      ·         naturalne zużywanie się wyrobu;

*      ·         wyrób posiadający uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub  nieprawidłowej konserwacji.

*       F.H.U.P. TiEm - Set
Mateusz Zawisza
tel +48 694 144 994
fax: +48 13 44 910 50

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.